הסיפור של דנדשה
דף הבית  - 
הסיפור של דנדשה

 

אופנה שעושה טוב – זה הסיפור שלנו!


לא ככותרת, או סיסמה אלא מותג המגיע לשנות את הרגלי הצריכה של נשים ברחבי הארץ וכמובן את ארון הבגדים שלך 😊

דנדשה גאה להציג אופנה נגישה, אקולוגית, חברתית ובעיקר אופנה שעושה טוב.

אופנה שעושה טוב לחברה

דנדשה היא חלק מקבוצת שכולוטוב שמטרתה, להכשיר נשים עם חסמים תעסוקתיים במטרה לשילובן בשוק העבודה. הרשת מעניקה ליווי, הכשרה והדרכה לכל אישה בהתאם ליכולות , לכישורים ולקריירה התעסוקתית אליה היא שואפת.

אופנה שעושה טוב לעולם

החברה היא חלק חשוב ומהותי בסיפור שלנו, אבל לא רק- אנחנו נשים שאכפת להן מהסביבה, לא רק היום, אלא גם בעוד 20 שנה.

ידעתן שתעשיית האופנה היא הגורם השני בחשיבותו לזיהום סביבתי? הנשים של דנדשה שואפות להוביל ולקדם ערכים של קניה חסכונית וצרכנות אחראית ונבונה.

אופנה שעושה טוב לארון הבגדים

אחרי הכל בואו נהיה אמתיות– מי לובשת את כל הבגדים שיש לה בארון? השמלה המהממת שלבשנו באירוע לפני 5 שנים ואם נהיה כנות עם עצמנו אנחנו יודעות שלא נלבש אותה שוב, הג'ינס שאנחנו מתות ללבוש רק עוד פעם אחת אך לא עולה עלינו יותר והוא סתם  זרוק בארגז בפינה, או התכשיט ההורס שמזמן מיצינו וזרוק במגירה- כל הפריטים האלה יכולים להמשיך לחיות אצל מישהי אחרת וכאן אתן נכנסות לתמונה 👇🏼


GIVE AND RECEIVE

הכינו את הפריטים שלכן שתרצו למסור הלאה, מסרו לאחד מסניפי דנדשה (לרשימת הסניפים לחצו כאן). על כל 10 פריטים שאתן מוסרות- אתן מקבלות הטבה ממש שווה לרכישה ברשת שלנו😊

תהליך המיון

הפריטים שאתן מוסרות עוברות מיון קפדני, גיהוץ, ניקוי יבש וכל מה שצריך כדי שיגיעו לחנות ולאתר במצב הכי טוב שאפשר, ומישהי אחרת תוכל ליהנות מהם.

תעבירו את זה הלאה...

כדי שהאופנה תתגלגל הלאה... המחירים שלנו נוחים במיוחד ומתאימים לכל כיס. אנחנו מאמינות גדולות שלא חייב לשלם מאות שקלים על פריט בארון, ולכן טווח המחירים ברשת נע בין 10-70 ₪ בלבד!

את הכי יפה כשאת עושה טוב

מקוות שתכניסי את דנדשה לחייך ותספרי את הסיפור שלנו כשלך... מחכות לך בסניפי הרשת ובאתר 😊